sie 27, 2021
922 Wyświetleń
2 0

Konkurs „Bolesławiec. Do trzech razy detal”

Napisany przez

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza do udziału w konkursie „Bolesławiec. Do trzech razy detal”. Na zwycięzców czeka 10 egzemplarzy albumu „Ceramika bolesławiecka w kolekcjach muzealnych”- jest to najnowsza publikacja muzeum, prezentująca historię ceramiki bolesławieckiej od naczyń z 2. poł. XIII w. po współczesne projekty powstałe w trzech największych zakładach.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich budynków na podstawie zamieszczonych poniżej 3 zdjęć detali ceramicznych (należy podać nazwę ulicy i numer domu). Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected].

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 29 sierpnia 2021 o godz. 20.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez pocztę elektroniczną 31 sierpnia 2021 r., przed oficjalnym ogłoszeniem wyników na stronie internetowej muzeum.
Nagrody będzie można odbierać od 1 września 2021 r. w Dziale Historii Miasta przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 11.00-16.00).

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish