wrz 5, 2021
1377 Wyświetleń
6 1

Podziękowania i wyrazy uznania

Napisany przez

W związku z doskonałym wykonywaniem prac na rzecz społeczeństwa Powiatu Bolesławieckiego i perfekcyjnym nadzorem nad drogami publicznymi należy wreszcie przekazać podziękowania i wyrazy najwyższego uznania Panu Staroście Gabrysiakowi oraz podległemu mu Zarządowi Dróg Powiatowych.

Instytucja ta, działając przejrzyście, przyczynia się do rozwoju naszej ziemi. Do jej z trudem wykonywanych zadań należy sprzątanie poboczy dróg powiatowych i koszenie trawy. Jakość tych prac dokumentują poniższe zdjęcia.

 

Podziękowania należą się również za budowę nowych dróg z zastosowaniem innowacyjnych materiałów, takich jak biowłóknina z której wyrastają bogate mieszanki roślin i są odporne na spływy podczas nawałnic.

Błyskawicznie również reagują na osuwiska i podmycia poboczy dbając o bezpieczeństwo użytkowników dróg.

Kadra i pracownicy dbają o to, żeby podczas prac remontowych nie uszkadzać wcześniej wykonanych chodników.

Równie dobrze dbają o bezpieczeństwo pieszych na wykonanych chodnikach i dbają o ich bieżące remonty oraz odśnieżanie.

Są do dyspozycji mieszkańców powiatu o każdej porze dnia i nocy, zwłaszcza po notatkach w lokalnych portalach informacyjnych. Niech żyją i trwają nam takie służby przez wiele następnych lat!

Wszystkie zdjęcia wykonane pomiędzy 12.02 a 5.09.2021 r. przy drogach 2280D oraz 2294D.

Tadeusz Łasica

Kategorie:
Łasica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish