paź 19, 2021
711 Wyświetleń
0 0

Café français zaprasza!

Napisany przez

Café français zaprasza!

Znasz trochę, dobrze, doskonale język francuski? Przyłącz się do nas!

Pierwsze rendez-vous w drugiej połowie października.

Rozmawiamy po francusku, aby mówić lepiej, poprawniej, aby nie zapomnieć tego, co już umiemy, a przede wszystkim, żeby cieszyć się pięknem języka.

Pracujemy wspólnie, w przyjaznej atmosferze, bez presji, co czyni nasze działanie bardziej skutecznym i efektywnym.

Spotkania będą odbywać się on-line (komunikator internetowy Skype) lub hybrydowo zależnie od naszych potrzeb i warunków.

Jeśli to pomysł dla Ciebie, zgłoś się do osoby prowadzącej:

[email protected]

Czekamy na Ciebie! Twoje zgłoszenie jest ważne!

 

Kategorie:
polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish