lis 27, 2021
250 Wyświetleń
0 0

Atrakcje na wesele Bolesławiec i całe woj. dolnośląskie

Napisany przez

Z tym tematem mierzą się organizatorzy wesel w Bolesławcu, województwie dolnośląskim i w całej Polsce. Czy organizując swoje wesele poprzestać na standardzie, a może zrobić coś, co sprawi, ze goście wesela na długo zapamiętają uroczystość, w której uczestniczyli?

Atrakcja weselna: karykatury na żywo

W sieci roi się od informacji na temat atrakcji weselnych, jakie można zamówić, organizując swoją uroczystość. Jedną z nich, mało znaną, więc bardzo oryginalną, jest zaproszenie na wesele karykaturzysty eventowego.

O tym, kim jest karykaturzysta eventowy, można znaleźć różne ciekawostki. Napiszemy tu w skrócie: to artysta, który niezawodnie dojedzie na wesele lub firmowy event, organizowany w dowolnym miejscu Polski. I jak najszybciej stworzy dowcipne podobizny uczestników imprezy. Znacznie szybciej niż karykaturzyści uliczni.

Zdziwisz się, to niezwykle rzadki zawód. Podobno zajmuje się tym zaledwie kilku artystów w Polsce. Próba szukania profesjonalnego karykaturzysty eventowego, mieszkającego blisko miejsca planowanej imprezy, często kończy się niepowodzeniem. Tym bardziej warto skupić się na znalezieniu jak najlepszego fachowca działającego w tej branży i upewnić się, czy konkretny termin ma jeszcze wolny. Nie musisz się martwić o jego dojazd i logistykę.

Najszybszy karykaturzysta na wesele i event

Wielu organizatorów wesel z Bolesławca, okolic i województwa dolnośląskiego nawet nie bierze pod uwagę możliwości zatrudnienia profesjonalnego karykaturzysty jako atrakcji na swoje wesele. Z prostej przyczyny: podejrzewają, że na wykonanie jednej karykatury potrzeba przynajmniej kwadransa. Tymczasem jest w Polsce artysta, który w 4 godziny rysuje nawet 100 wesołych portretów. A ponieważ zapraszany jest też na imprezy organizowane w innych krajach, nazywany jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Szczepana Sadurskiego znamy od wielu lat jako rysownika satyrycznego, drukującego dowcipne rysunki w ogólnopolskiej prasie. Nie każdy wie, że ten znany artysta, jest też karykaturzystą eventowym, który w minionych 10. latach narysował więcej osób, niż mieszkańców ma Bolesławiec.

O szybkości jego rysowania krążą legendy. 100 sekund na wykonanie jednej, zabawnej karykatury? Niemożliwe? Kilka osób, które zakładały się z nim, przegrało. Nie każdy wierzy, że taka ekspresowa karykatura jest możliwa. Oczywiście efektu nie można porównywać do pracochłonnej, efektownej karykatury. Ale karykaturzysta na imprezie jest po to, aby wszyscy jak najlepiej się bawili i śmieli się z dowcipnie narysowanej karykatury. Aby dostać coś efektownego, można zamówić karykaturę ze zdjęcia.

Atrakcje weselne – jak zaprosić znakomitego karykaturzystę?

Wystarczy na dwie minuty wejść na Karykatury com i zaraz potem przesłać e-mailem odpowiedzi na kilka pytań. Najważniejsze, to data imprezy i miejscowość. Jeśli ten popularny karykaturzysta  termin będzie miał jeszcze wolny, niedługo potem otrzymasz odpowiedź.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele? To kwota w zasięgu organizatora przeciętnego polskiego wesela w Bolesławcu i na Dolnym Śląsku, o ile nie oszczędza na wszystkim. Bo wtedy każda kwota okazuje się za duża, a wydatek zbędny.

Kiedy pomyśleć o takiej atrakcji weselnej na Dolnym Śląsku, w najlepszym wykonaniu? Im wcześniej, tym lepiej. Wesel i eventów w Polsce jednego dnia odbywa się trochę i nie tylko ty mogłeś wpaść na pomysł zaproszenia znakomitego karykaturzysty. Ale ponieważ niektóre terminy są wolne niemal do samego końca, warto pytać.

(Materiał partnera)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish