gru 1, 2021
300 Wyświetleń
0 0

Warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Ceramiki

Napisany przez

Przedświąteczny okres to wspaniała okazja, żeby wspólnie stworzyć coś niezwykłego oraz… ustanowić rekord.

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza dziecięce grupy zorganizowane w wieku od 5 do 12 lat na nietuzinkowe warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie przygotujemy efektowne ozdoby i zaskakujące zabawki świąteczne.
Chcielibyśmy także stworzyć z Wami najdłuższy łańcuch bożonarodzeniowy w Bolesławcu! Mamy nadzieję, że ustanowimy wspaniały rekord!

Warsztaty odbywać się będą w dni robocze

od 6 grudnia do 17 grudnia 2021 r.

w godzinach 9.00-15.00

w Punkcie Informacji Turystycznej w Bolesławcu, Rynek 19/21.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc drogą telefoniczną 75 644 22 00 lub mailem na adres poczta@muzeum.boleslawiec.net.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Pamiętajcie, że w czasie pandemii w pomieszczeniach obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Zastrzegamy również, że ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną warsztaty w stacjonarnej formule mogą zostać odwołane!

Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish