gru 17, 2021
156 Wyświetleń
0 0

Oczyszczacz powietrza do bardzo dużych powierzchni

Napisany przez

Niska jakość powietrza, nie wpływa pozytywnie na nasz organizm i funkcjonowanie, jest też uciążliwa dla osób cierpiących na alergie. Możemy jednak zadbać o jakość powietrza we własnym domu. W jaki sposób? Prostym i skutecznym sposobem będzie oczyszczacz powietrza z jonizatorem.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem- na co zwrócić uwagę kupując oczyszczacz do dużych powierzchni?

Jeśli potrzebujemy oczyszczacza powietrza z jonizatorem, który będzie skutecznie filtrować powietrze na dużej powierzchni, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na powierzchnię oczyszczania podaną przez producenta oraz wydajność oczyszczacza, dzięki temu będziemy mogli dopasować model do konkretnej powierzchni, w której umieścimy nasze urządzenie. Powierzchnie oczyszczania różnią się znacząco, z tego też względu nie możemy liczyć, że oczyszczacz powietrza z jonizatorem mający niewielką powierzchnię oczyszczania, będzie równie skuteczny na większej przestrzeni. Dobrym przykładem oczyszczacza do naprawdę dużych powierzchni, który znajduje zastosowanie również w przestrzeni biurowej, czy poczekalniach lekarskich jest VESTFROST VP-A1S70WH, którego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2.

Kupując oczyszczacz powietrza do dużych powierzchni, warto zwrócić uwagę również na wnętrze oczyszczacza, aby był on skuteczny, powinien sterylizować powietrze wieloetapowo. W dobrych oczyszczaczach powietrza znajdują się filtry wstępne, węglowy, HEPA H13, lampy UV-C LED oraz jonizator. Możemy zdecydować się również na dodatkową funkcję, jaką jest nawilżanie powietrza.

VESTFROST VP-A1S70WH- oczyszczacz powietrza nie tylko do domu

Oczyszczacz powietrza głównie kojarzy nam się z urządzeniem do użytku domowego, które ma poprawić jakość powietrza w konkretnym pomieszczeniu w naszym domu, czy mieszkaniu. Wzrastająca popularność tego typu urządzeń sprawiła, że producenci stale udoskonalają oczyszczacze, również zwiększając ich powierzchnię oczyszczania, aby mogły znaleźć zastosowanie również w biurach czy przychodniach lekarskich, a nawet placówkach oświatowych.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem VESTFROST VP-A1S70WH, doskonale spełnia te warunki, ponieważ jego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2, a wydajność to aż 620m3/h, tak dobre parametry oraz wieloetapowa filtracja umożliwia korzystanie z tego urządzenia nawet na bardzo dużych przestrzeniach. Co ciekawe nawet tak duże urządzenie może pracować bardzo cicho, w trybie cichym hałas nie przekracza 17 dB. VESTFROST VP-A1S70WH spełnia również wszelkie wymagania higieniczne, co potwierdza posiadany przez niego atest higieniczny PZH.

Oczyszczaczem VESTFROST VP-A1S70WH możemy sterować przy użyciu telefonu, wszystko dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Tuya. Sama obsługa urządzenia jest na tyle prosta, że powinien poradzić sobie z nią każdy użytkownik, dodatkowy tryb automatyczny, w którym oczyszczacz będzie pracował samodzielnie.

VESTFROST VP-A1S70WH to model, który doskonale sprawdzi się domach, ale również w biurach, przychodniach, czy przedszkolach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish