gru 21, 2021
1013 Wyświetleń
1 0

Nowe Centrum Handlowo-Usługowe na Osiedlu Kwiatowym

Napisany przez
Mieszkańcy Osiedli Kwiatowego, Przylesie, Zabobrze i okolic w stronę Osiecznicy czy Zgorzelca będą mieć nowe, lokalne do codziennych zakupów i spotkań.
ak będzie wyglądało nowe centrum handlowe na Osiedlu Kwiatowym (fot. Elektra Invest Sp. z o.o.)

Poznański Developer firma Elektra Invest Sp. z o.o. wybuduje przy ul. Generała Nila obiekt handlowo – usługowy o powierzchni ok 2.000m2 w oryginalnej architekturze i interesującej koncepcji.
Planowane zakończenie budowy i otwarcie nowego obiektu nastąpi w IV kwartale 2022 roku.

Rozmawiamy z prezesem Zarządu firmy Elektra Invest, Markiem Bobowskim:

Jaki jest cel i idea budowania tego obiektu na Osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu?

Marek Bobowski: Ideą jest stworzenie obiektu zapewniającego mieszkańcom Osiedla Kwiatowego, Przylesie, Zabobrze i okolic zaspokojenie podstawowych potrzeb codziennego życia bez konieczności wyjazdu do miasta. Świadomie odchodzimy od standardowego modelu budowy tego rodzaju obiektów handlowych, z powtarzającymi się znanymi sieciami sklepów, których w mieście nie brakuje.

Jaki zatem jest wiodący sklep w tym obiekcie?

Podstawowym sklepem tego obiektu jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy z szeroką ofertą. Wybraliśmy duńską firmę Netto, która po przejęciu sieci Tesco stworzyła nową, bardzo ciekawą koncepcję, przyjazną klientowi po bardzo atrakcyjnych cenach. Zajmie on powierzchnię około 1100 metrów kwadratowych.

A co pozostałą przestrzenią, jak chcecie ją zagospodarować?

Pozostałe blisko 1.000m2 chcielibyśmy wypełnić miejscowym biznesem i usługami codziennych potrzeb.
Może to być np.: apteka, praktyki lekarskie, weterynarz, kosmetyka, punkt obsługi klienta z pocztą, paczkomaty, punkt z prasą, 1001 drobiazgów, kawiarnia, bistro i itp.

Czy to będą tylko Wasze propozycje czy też miejscowych kupców?

Generalnie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do współpracy, jesteśmy otwarci na propozycje, które spełnią oczekiwania mieszkańców i będą nie tylko miejscem zakupów, ale też spotkań przy kawie czy lunchu. W niedziele chcielibyśmy wykorzystać parking na różnego rodzaju atrakcje, jak targi staroci, jarmarki, imprezy dla dzieci i inne. W wolne dni ten parking powinien tętnić życiem.

Co Was będzie wyróżniać?

Dla nas jako inwestora istotna jest estetyka, funkcjonalność i ekologia. Odchodzimy od pudełkowatych, nudnych obiektów z blachy typowych dla tego rodzaju inwestycji. Zwracamy dużą uwagę na ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązania technologiczne, takie jak zielony dach, czy nowoczesne i energooszczędne systemy oświetlenia firmy Blaupunkt Lighting.
Projekt będzie realizowany przy współpracy z miejscowymi projektantami i inżynierami. Podobne inwestycje planujemy również w innych małych miejscowościach i na osiedlach większych miast, jako lokalne spełnienie oczekiwań mieszkańców.

Dziękuję za rozmowę

Oto wizualizacje nowego centrum handlowego:
Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Nowe Centrum Handlowo-Usługowe na Osiedlu Kwiatowym

  • I bardzo fajnie :)

    Andrzej 30/12/2021 17:04 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish