sty 5, 2022
1133 Wyświetleń
4 0

Paryż na każdą kieszeń – Francuskie klimaty zapraszają

Napisany przez

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Paryż na każdą kieszeń  – 13 stycznia 2021 r. (czwartek!) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Paris sans se ruiner –  le jeudi 13 janvier à 17 heures

Nasz temat to wizyta w Paryżu. Co, gdzie i jak zwiedzać, jak możemy wydać mniej, a zobaczyć więcej, co możemy obejrzeć za darmo. Na te i inne paryskie pytania, będziemy odpowiadać na naszym spotkaniu. Spojrzymy na Paryż praktycznie, ale nie zabraknie chwil na zachwyt dla pięknego miasta, jego miejsc symbolicznych, wielkich dzieł sztuki i uroczych zakamarków.

Zapraszamy na popołudnie z magią Paryża wszystkich miłośników podróży, stolicy Francji, kultury francuskiej, języka francuskiego, a także tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas.

Przyjdźcie do nas, czekamy na Was! On vous invite, on vous attend !

Kategorie:
polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish