mar 8, 2022
1241 Wyświetleń
3 0

Konkurs „Bolesławiec. Do trzech razy detal. Kobieta ukryta w mieście”

Napisany przez

Z okazji Dnia Kobiet Muzeum Ceramiki zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Bolesławiec. Do trzech razy detal”.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich obiektów na podstawie załączonych zdjęć detali architektonicznych (należy podać nazwę ulicy i numer domu).

Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected]. Termin nadsyłania odpowiedzi mija w piątek 11 marca 2022 o godz. 20.00.

Na zwycięzców czeka 10 egzemplarzy publikacji „Przedwojenny obraz Bolesławca w zbiorach muzeów i archiwów”, prezentującej unikalne archiwalne zdjęcia Bolesławca z czasów przedwojennych.

Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem poczty elektronicznej w poniedziałek 14 marca 2022 r., przed oficjalnym ogłoszeniem wyników na stronie internetowej muzeum.

Nagrody będzie można odbierać od 15 marca 2022 r. w Dziale Historii Miasta przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 11.00-16.00).

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Obiekt nr 1

Obiekt nr 2

Obiekt nr 3

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish