mar 28, 2022
986 Wyświetleń
0 0

Spotkanie Francuskich klimatów

Napisany przez

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Nasi francuscy idole 01 kwietnia 2022 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Nos idoles françaises  le vendredi 01 avril 2022 à 17 heures

Jakich Francuzów cenimy i dlaczego? Czy mamy swoich francuskich idoli? Jacy Francuzi są znani w Polsce? Będziemy odpowiadać na te i inne pytania związane z mieszkańcami Francji.

W programie również kilka opowieści o francuskich osobistościach. I jak zawsze elementy muzyczne i literackie, a także czas na dzielenie się przeżyciami i doświadczeniami.

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, zastanów się, może to właśnie coś dla Ciebie.

Przyjdźcie do nas, czekamy na Was! On vous invite, on vous attend !

Kategorie:
kultura
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish