kw. 7, 2022
823 Wyświetleń
0 0

Klinika La Perla w nowym miejscu!

Napisany przez

Od marca tego roku prestiżowa klinika medycyny estetycznej mieści się przy ulicy Chrobrego 3A. Na uroczystym otwarciu przywitała gości Prezes Zarządu i właścicielka sieci Klinik La Perla w Polsce,Kalina Ben Sira.

Klinika La Perla to już 9 lokalizacji w Polsce. Macierzysta placówka ma już 20 lat i znajduje się w Warszawie, dlatego sieć jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu zabiegów beauty. To nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu najskuteczniejsze na świecie metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową. Natomiast młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów dla każdej kobiety, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo.

Warto dbać o siebie wykorzystując do tego najlepsze dostępne na rynku urządzenia i metody – właśnie takie proponuje Klinika La Perla. Z zabiegów anti-aging korzystają również coraz częściej mężczyźni, to już nawet 30% klientów Kliniki.

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie. Niektórzy klienci korzystają z usług Kliniki od kilkunastu lat. Chętnie wracają, bo proponowane im rozwiązania działają, są dostosowane do wieku, wagi, elastyczności skóry oraz mają międzynarodowe certyfikaty, poprzedzone wieloletnimi badaniami skuteczności. W ofercie dostępnych jest ponad dwieście technologii, w tym takie unikalne urządzenia, jak Biolift Therapy, Thermologie czy Smart Lift, niedostępne w żadnej innej klinice.

Do Bolesławca trafiają również nowości, np. Jet Vibe, czyli odchudzanie i rzeźbienie mięśni za pomocą pola magnetycznego. Klient w Bolesławcu jest traktowany na równi z tym warszawskim, jest tak samo zainteresowany najnowocześniejszymi technologiami, jak mieszkańcy Warszawy.Klinika La Perla korzysta też ze specjalistycznych laserów, które, przynoszą dużo trwalsze efekty niż inne, popularne rozwiązania, np. peelingi chemiczne. Pomimo tego, że ceny zabiegów wydają się czasami wyższe na tle konkurencji, jest tego ważny powód. Wartość sprzętu, jakość preparatów, np. botoksu, oraz poziom kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej jest najwyższa w Polsce. A jak wiadomo, w zakresie kosmetologii czy medycyny estetycznej nie można oszczędzać, ponieważ można sobie zrobić krzywdę i to czasami nieodwracalną.

Prezes Zarządu i właścicielka sieci klinik w Polsce Kalina Ben Sira zapewnia, że w Klinice La Perla pracują tylko eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie. Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza jest priorytetem personelu. Dodatkowo Klinika La Perla oferuje konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk bądź psychoterapeuta dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia osiągnięciu swoich celów.

Posłuchajcie, jak o Klinice La Perla mówi jej właścicielka Kalina Ben Sira:

 

Klinika La Perla, Bolesławiec, ul. Chrobrego 3A, tel. +48882077416

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18.

Zapraszamy na stronę: klinikalaperla.pl i na profil na Facebooku.

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish