maj 10, 2022
1391 Wyświetleń
2 0

22 maja zapraszamy na Lawendowy Bazar Nantesa. Wśród gości Jan Pokrywka i Biały Sai Baba

Napisany przez

Dziękujemy, że byliście z nami ósmego maja w Mierzwinie i już zapraszamy na kolejne spotkanie w Lawendowym Nantesie. Znów będzie bogactwo ofert i propozycji, będą wspaniali wystawcy i ciekawi goście.

Zapraszamy od godziny 10 do 18, wstęp wolny!

Jan Pokrywka

Jan Pokrywka to lekarz z ponad 30-letnim stażem w leczeniu akupunkturą i dietoterapią oraz twórcą normobarii. Mówi, że:
kiepski lekarz ordynuje pacjentom leki źle działające, mające duże skutki uboczne.
dobry — skuteczne, działające zgodne z oczekiwaniami.
bardzo dobry lekarz robi wszystko, aby pacjentów od leków uwalniać.

Jest autorem wielu książek a na niedzielnym Bazarze o godzinie 12 opowie m.in. o normobarii i swoich doświadczeniach w leczeniu pacjentów. Wstęp wolny

Biały Sai Baba

Grzegorz Śleziak zwany Biały Sai Baba zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów naturalnych, a jego wyroby „od ziarenka po butelkę” powstają z należytą troską, z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu Klientów.

Jego wiedza i doświadczenie były zdobywane latami, ale najsurowszym nauczycielem okazała się choroba. Kiedy lekarze nie potrafili go wyleczyć z nadkwasoty, raka prostaty i boreliozy, odkrył leczniczą moc octów winnych i głodówek. W ten sposób sam się wyleczył, o czym można przeczytać w książce „Biały Sai Baba – Jak zdobyłem fortunę, straciłem zdrowie i pokonałem raka oraz boreliozę dzięki leczniczym głodówkom”.

Grzegorz Śleziak mówi: Choroby nie są wyrokiem, ale o zdrowie trzeba dbać każdego dnia. Jednym z takich sposobów jest zdrowe odżywianie się. 

Spotkanie z nim rozpocznie się o godzinie 14. Wstęp wolny.

WAŻNA INFORMACJA!!!
22 maja podczas Lawendowego Bazaru Nantesa ostatni raz możecie kupić wodę plazmowaną Nantes w dotychczasowej cenie. jej cena wzrośnie od 23 maja tego roku, w związku z czym stoisko firmy Nantes podczas Lawendowego Bazaru może być świetnym miejscem, aby zaopatrzyć się w wodę w „starej” cenie.

Na stoisku będzie można kupić także hydrolat lawendowy Nantes.

Kogo jeszcze będziemy gościć na Bazarze?

Jak zawsze mnóstwo twórców i wytwórców naturalnych, ekologicznych i zdrowych produktów. Na stoiskach znajdziecie (i nie warto zwlekać, bo czasem zapasy wytwórców są ograniczone) miody, borówki, warzywa, rękodzieło, biżuterię, prace szydełkowe, kosmetyki bez chemii, świece, wyroby z lawendy, chleb lawendowy, dżemy. Będą też olejki naturalne firmy Doterra, jonizatory wody z wodorem, oraz ochrona osobista przed promieniowaniem. Będą także akcesoria do jogi!

Także tym razem znajdziecie u nas także sery kozie oraz suplementy i wyroby z aloesu, zioła, kremy, nalewki, świece, lampiony, biżuterię z kamieni naturalnych. No i kawę i ciastka.

Lawendowy Nantes znajdziecie TUTAJ na Facebooku. A także TUTAJ na Instagramie. Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish