cze 14, 2022
1242 Wyświetleń
2 0

Długi czerwcowy weekend w Zoo Goerlitz 

Napisany przez

16 czerwca 2022 w Boże Ciało Zoo Goerlitz czynne jest od 9:00 do 18:00.

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata, Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust, Bistro „Korytkowo”, nowo otwarty wybieg dla korsaków w Wiosce Tybetańskiej, a dla podniebienia pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo” z regionalnymi, ekologicznymi potrawami oraz wiele innych atrakcji czeka na Was w Zoo Goerlitz 365 dni w roku, także w Boże Ciało!

Zoo Goerlitz położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice wszelkie tablice informacyjne przy wybiegach, grach i zabawach edukacyjnych i inne są w języku polskim, niemieckim, i angielskim. Obsługa w kasie oraz w barze także obsłuży Was w j.polskim!

Zatem, do ZOObaczenia!

Foto: Naturschutz-Tierpark  Goerlitz
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish