cze 28, 2022
1278 Wyświetleń
1 0

3 lipca w Mierzwinie doktor Jerzy Jaśkowski. Lawendowy Bazar Nantesa zaprasza!

Napisany przez

Już w tę niedzielę w Mierzwinie dwa znakomite wykłady i oczywiście producenci zdrowej żywności i oryginalnych wyrobów. 3 lipca Lawendowy Bazar Nantesa potrwa od 10 do 18 – wstęp wolny!

W samo południe, o godzinie 12, zapraszamy na wykład doktora Jerzego Jaśkowskiego. Jego tematem będą środowiskowe zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

O godzinie trzynastej zapraszamy na wykład o znaczeniu „żywności funkcjonalnej” w naszym zdrowiu. Opowie o tym Barbara Stróżecka z firmy Flavon. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Jak co dwa tygodnie, tak i tej niedzieli Mierzwinie gościć będziemy znakomitych wytwórców zdrowej żywności z ich produktami. Zapraszamy na ich stoiska na zakupy tego co smaczne i zdrowe. Będą także wytwórcy biżuterii czy wyrobów z Lawendy.

A gościć będziemy m.in.:

Sklep Unikat – biżuteria z kamieni naturalnych,
Izerskie smaki – wegańskie wyroby, ciasta,
Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze” – zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy,
Zagroda na Pograniczu – sery kozie
Flavon – książki, porady żywieniowe – żywność funkcjonalna,
Sery z Lubania – sery kozie i chleby smakowe,
Nantes – Woda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa,
Miody z Niemstowa – miody,
Chandelle – wyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.
Manufaktura dobrego smaku – wędliny, sery

Wstęp na Bazar jak zawsze jest bezpłatny!

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach.

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish