lip 13, 2022
291 Wyświetleń
0 0

W niedzielę, 17 lipca, kolejne spotkanie na Lawendowym Bazarze Nantesa w Mierzwinie.

Napisany przez

Lawendowy Bazar Nantesa ponownie zaprasza do Mierzwina! Już w najbliższą niedzielę 17 lipca niezmiennie czekać będą na Państwa stoiska z ekologiczną żywnością i wyrobami rękodzielniczymi. Nie zabraknie także produktów NANTES.

W trakcie tej edycji na naszej bazarowej scenie w niedzielę o godz. 12:00 zaprezentujemy transmisję wywiadu online przeprowadzonego przez Agnieszkę Stalkoper z kanału PranaManaChi z Zdzisławem Oszczędą na temat: „Spotkania z wodą plazmowaną”. Naprawdę warto!

Ale to nie wszystko! Mamy dla Państwa bardzo wyjątkową niespodziankę:

Każdy uczestnik tej edycji Lawendowego Bazaru, który pojawi się na prelekcji, w prezencie otrzyma wodę plazmowaną w pięciolitrowym opakowaniu!

Jesteśmy dla Was od 10:00 do 18:00.

Kogo jeszcze spotkacie tym razem w Mierzwinie? Będą z nami jak zawsze znakomici wystawcy i wytwórcy :

DuoLife – suplementy, kosmetyki naturalne
Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze” – zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy
Zagroda na Pograniczu – sery kozie
Kropla Rosy – świece, lampiony
Flavon – żywność funkcjonalna
Kozie Kopytka – sery kozie i chleby smakowe
Nantes – woda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa
Miody z Niemstowa – miody
Chandelle – wyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.

Wstęp na Bazar jak zawsze jest bezpłatny!

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach.

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish