lip 20, 2022
1077 Wyświetleń
0 0

II wakacyjny fotomaraton „Z aparatem przez Bolesławiec”

Napisany przez

Muzeum Ceramiki i Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera” zapraszają serdecznie wszystkich miłośników fotografowania do udziału w kolejnej edycji fotomaratonu, który odbędzie się w sobotę 23 lipca 2022 r.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.30 w biurze fotomaratonu – budynku Działu Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14 i potrwa do godz. 15.00. Zadaniem uczestników będzie wykonanie i dostarczenie w wersji elektronicznej do biura fotomaratonu pięciu fotografii dotyczących wyznaczonych tematów, które będą podawane do wiadomości uczestnikom o kolejnych pełnych godzinach. Zdjęcia należy wykonać w określonej kolejności i przekazać organizatorom na zakończenie wydarzenia. Zgłoszone fotografie zostaną poddane ocenie przez trzyosobowe jury. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz prezentacja wykonanych zdjęć odbędą się 30.07.2022 r. (sobota) w Dziale Historii Miasta o godz. 14.00.

Szczegółowe informacje i zasady udziału w fotomaratonie zawarto w regulaminie dostępnym na stronie: https://muzeum.boleslawiec.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-Fotomaraton-2022.pdf

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish