lip 27, 2022
958 Wyświetleń
0 0

KABARET K2 W NOWOGRODŹCU!

Napisany przez

ZAPRASZAMY NA KABARET!

29 października 2022 r. w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu wystąpi piękna i utalentowana Dominika Najdek, a także utalentowani: Bartosz Klauziński i Tomasz Łupak, którzy od kilku lat tworzą grupę i w każdym programie potwierdzają, że potrafią bawić tłumy. Będzie to niesamowite spotkanie pełne śmiechu.

 

POCZĄTEK>>> godzina 20.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie i na stronie www.gckisnowogrodziec.pl / w zakładce MUZA. Link:

https://www.bilety24.pl/organizator/gminne-centrum-kultury-i-sportu-w-nowogrodzcu-1318.html

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w wydarzeniu.

 

KABARET K2 ,,JEDZIEMY PO BANDZIE”

,,Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i…jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

 

Mamy nadzieję, że ten krótki opis nadchodzącego wydarzenia zachęci Was do udziału w tym kabaretowym szaleństwie!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

 

Tagi artykułu:
· · · · · ·
Kategorie:
news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish