paź 1, 2022
1299 Wyświetleń
6 0

WAGLEWSKI, FISZ, EMADE w Forum!

Napisany przez

Mocnym, męskim akcentem rozpoczynamy nasze Kulturalne Czwartki, czyli zamiast wieczornych seansów filmowych – koncerty, spektakle, programy kabaretowe!
Na początek, 6 października na naszej scenie wystąpi jeden z najoryginalniejszych projektów muzycznych ostatnich lat – WAGLEWSKI, FISZ, EMADE.

Rodzinny zespół Waglewskich (Wojtek „Wagiel”, Bartosz „Fisz” i Piotr „Emade”) zawiązał się po nagraniu „Męskiej Muzyki” – okrytej platyną płyty, której towarzyszyły spektakularne i cieszące się ogromną popularnością występy na żywo.  Zespół, po raz pierwszy w Bolesławcu, wystąpi na zaproszenie Bolesławieckiego Ośrodka Kultury. Koncerty Waglewskich wyróżniają się niezwykłą energią i atmosferą. Bogactwo muzycznych inspiracji i horyzontów muzyków łączy się na scenie z radością i energią wspólnego spotkania, sprawiając, że każdy z ich występów staje się niezapomnianym przeżyciem.

Polecamy i zapraszamy, bilety jeszcze do nabycia TUTAJ.
Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
kultura · polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish