paź 3, 2022
234 Wyświetleń
0 0

9 października gościmy Huberta Czerniaka, Dominikę Abramowicz i Renatę Górę. Lawendowy Bazar Nantesa zaprasza do Mierzwina!

Napisany przez

Hubert Czerniak, Dominika Abramowicz i Renata Góra – to nasi wykładowcy podczas ostatniego Lawendowego Bazaru Nantesa na świeżym powietrzu. Od  listopada będziemy spotykali się w Lawendowej Stodole.

Wykłady, jak zawsze, rozpoczną się od godziny 12:
Hubert Czerniak opowie o tym, jak przywrócić sprawność stawów,
Dominika Abramowicz wyjaśni tajemnice biorezonansu,
Renata Góra zaprasza na wykład: Myślenie, czucie a harmonia ciała, czyli energetyka zdrowia.

Hubert Czerniak

Hubert Czerniak jest lekarzem chorób wewnętrznych z ponad 25-letnim stażem oraz dyplomowanym naturopatą. W maju 2020 r. Naczelna Rada Lekarska zawiesiła mu na 2 lata prawo wykonywania zawodu i w chwili obecnej nie praktykuje jako lekarz.
Łączy medycynę akademicką, ponieważ, jak mówi, wiedzy mu nikt nie odebrał, z medycyną komplementarną, holistyczną, dzięki temu uzyskuje efekty terapeutyczne w chorobach uznawanych dotąd za nieuleczalne. Udziela porad i wskazówek naturoterapeutycznych.

Renata Góra

Renata Góra  to specjalista i szkoleniowiec diagnostyki holistycznej opartej na Skaningowej
Diagnostyce Termoregulacyjnej według modelu heidelberskiego STRD, i systemach
diagnostyki nieliniowej oraz wiedzy akademickiej.
Jest praktykiem medycyny naturalnej i energetycznej, z wykształceniem medycznym. Podczas Bazaru udostępni uczestnikom bezpłatne zabiegi terapii światłem i kolorami. Przekaże gościom informacje i materiały na temat osiągnięć Światłoterapii fulerenu C 60 a także okulary rewitalizujące i regulujące biostruktury oka.

Dominika Abramowicz

Dominika Abramowicz jest psychologiem i do swojej pracy terapeutycznej z klientami wykorzystuje Biorezonans, którym między innymi wspomaga ich układ nerwowy i poprawia stan psycho-emocjonalny.  Biorezonans do swojej pracy gabinetowej wdrożyła kilka lat temu, co pozwala jej holistycznie podejść do zdrowia jej pacjentów. Kilkuletnia praktyka z Biorezonansem pokazała jego szerokie możliwości, o których opowie podczas wykładu w Mierzwinie.

Jak zawsze na Lawendowym bazarze Nantesa nie zabraknie ciekawych wytwórców i wystawców! Bedą z nami:

Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze”zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy
Zagroda na Pograniczusery kozie
Kozie Kopytkasery kozie i chleby smakowe
NantesWoda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa
Miody z Niemstowamiody
Chandellewyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.
Zapach Karkonoszyświece sojowe i rękodzieło
Canola100% naturalny olej rzepakowy tłoczony na zimno, bez żadnych dodatków toksycznych i bez chemizacji
Duolifenaturalne kosmetyki i suplementy
Eterycznabiżuteria z kamieni naturalnych oraz świece z wosku rzepakowego z autorskimi kompozycjami zapachowymi robionymi wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych.
Unikatbiżuteria z kamieni naturalnych

Zapraszamy Was do Mierzwina od godziny 10 do 18. Wstęp na bazar jest bezpłatny.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach.

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazarze Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish