lis 24, 2022
1087 Wyświetleń
1 0

Lodowisko w Zamku Kliczków – otwarcie JUŻ JUTRO!

Napisany przez

Serdecznie zapraszamy na Lodowisko w Zamku Kliczków. Otwarcie Lodowiska odbędzie się w dniu 25.11.2022 o godzinie 15:00. Tego dnia od godziny 18:00 zapraszamy na Disco lodowisko. Przy „dyskotekowych” rytmach będzie można potańczyć na lodzie. Gwarantowana świetna zabawa dla dużych i małych.

Rusza drugi sezon z lodowiskiem w Zamku Kliczków. Zapraszamy siedem dni w tygodniu. Na miejscu wypożyczalnia łyżew a dla najmłodszych dostępne są także pingwinki i kaski ochronne. Mieszkańcom Bolesławca, za okazaniem Bolesławieckiej Karty Dużej Rodziny, od cen regularnych przysługuje dodatkowa zniżka. Na rabat mogą liczyć także seniorzy z Ogólnopolską Kartą Seniora.

Godziny otwarcia lodowiska niedziela-czwartek 11:00-19:00, piątek-sobota 11:00-20:00.

Link do strony wydarzenia z cennikiem oraz regulaminem korzystania z lodowiska:  Lodowisko w Zamku Kliczków | Zamek Kliczków (kliczkow.com.pl).

Poczuj zimę i wczuj się w klimat na Zamku! Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków.

Tagi artykułu:
· ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish