lis 28, 2022
846 Wyświetleń
1 0

Jarmark Bożonarodzeniowy już 3 i 4 grudnia w Zamku Kliczków

Napisany przez

Wśród pachnących świerków i aromatycznych wypieków poczuj czar Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziecie u nas domowe i pyszne przetwory, stoiska z regionalnym rękodziełem oraz tradycyjne akcesoria świąteczne. Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji oraz wizytę Świętego Mikołaja!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków – 3-4.12.2022 | Zamek Kliczków (kliczkow.com.pl) (Kliknij i poznaj szczegóły)

To już taka nasza zamkowa tradycja, iż w pierwszy weekend grudnia na dziedzińcu staje choinka a pod nią stadko reniferów do wspólnej zabawy zaprasza. Dla chcących wczuć się atmosferę nadchodzących świąt to idealne okazja aby przy dźwiękach kolęd i grzanym winie, poszukać wśród bezliku straganów, lokalnego rękodzieła lub skosztować sezonowych przysmaków. Jak co roku będziemy gościć kilkudziesięciu wystawców z wyrobami rzemieślniczymi, spożywczymi a także innymi drobiazgami, które mogą stać się inspiracją do prezentów pod choinkę lub świątecznej dekoracji.

Dla najmłodszych szczególnie polecamy warsztaty pisania listów do św. Mikołaja, które poprowadzą animatorzy z Fundacji Czasami.
Warsztaty – Napisz list do Mikołaja – 03.12.2022 | Zamek Kliczków (kliczkow.com.pl) (Kliknij i poznaj szczegóły)

Zaraz po zajęciach na deskach zamkowej Sali Teatralnej gościć będziemy aktorów zielonogórskiego Teatru Trójkąt w przedstawieniu pt. Jak Mikołaj urwał się z choinki.
Zamek Kliczków Kulturalnie 03.12.2022 | Zamek Kliczków (kliczkow.com.pl) (Kliknij i poznaj szczegóły)

Oba wydarzenia są biletowane i ilość miejsc jest ograniczona zachęcamy więc do wczesnej rezerwacji. Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish