gru 15, 2022
728 Wyświetleń
5 0

Kolejny, spektakularny sukces Teatru Z JEDNEJ GLINY

Napisany przez

Reprezentujący MDK Teatr Z JEDNEJ GLINY wygrał XVIII Dolnośląskie Spotkania Teatrów Młodzieżowych „Chochoł” (14.12.), zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kopernika we Wrocławiu.
„W nich jest moc i przyszłość… Wyjątkowy spektakl i wyjątkowi artyści… Dawno nie widziałam tak wzruszającego spektaklu stworzonego przez bardzo młodych ludzi. Powinna to zobaczyć cała Polska… Znakomita reżyseria…”.
To zaledwie kilka z 423 entuzjastycznych komentarzy napisanych przez widzów, którzy widzieli spektakl pt. NASZA RZECZ w reżyserii Anety Ćwieluch. Ogólnopolski festiwal odbywał się w formule online. Podobnie przebiegało głosowanie widzów, którzy po obejrzeniu spektakli, mieli za zadanie napisać komentarz i wstawić „lajka”.
Gratulujemy całemu zespołowi, który zmierzył się z bardzo trudnym zagadnieniem – miłości do Polski, szacunku dla ojczyzny; co my możemy jej dać od siebie, a co ona daje nam? Warto zaznaczyć, że nie jest to tekst adaptowany. Sztuka powstała na bazie przemyśleń młodych aktorów. To ich słowa i uczucia. Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
konkursy · kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish