st. 5, 2023
333 Wyświetleń
1 0

Nowa specjalistka w Centrum Kobiety

Napisany przez

Centrum Kobiety Mariusz Bartkowiak powstało rok temu. Naszym celem, planem i marzeniem było spełnić potrzeby kobiet i nie tylko we wszystkich obszarach ich życia. Zwykle kobieta przychodząca do ginekologa otrzymuje wyniki badań i diagnozę. Naszym celem było i jest postawienie KOBIETY w CENTRUM. Kobiety przychodzące do nas mają się czuć doopiekowane. Często przychodząc na wizytę ginekologiczną zostają z innymi wyzwaniami naszymi stałymi pacjentkami. Dzisiaj do dyspozycji naszych pacjentek jest trener mentalny, konsultant kryzysowy, psycholog, psychodietetyk, trener personalny, fizjoterapeuta. Oferujemy również opiekę z zakresu uroginekologii.

Serdecznie witamy w naszym zespole cudowną kobietę, która nie tylko wesprze nasze pacjentki manualnie w wyzwaniach uroginekologicznych, ale również zaopiekuje się całymi rodzinami. To mgr Izabela Słowińska, absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, od początku związana z Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu, z działem fizjoterapii oraz oddziałem rehabilitacji narządu ruchu, wieloletnia zastępczyni kierownika działu fizjoterapii. W lubańskim szpitalu pracuje do dzisiaj. Obecnie pracuję również w Pallmed, gdzie prowadzi rehabilitację pacjentów wentylowanych mechanicznie w warunkach domowych.

Ukończone przez nią kursy i szkolenia to:

  • Poród naturalny a cięcie cesarskie – jak wspierać kobietę w powrocie do sprawności.
  • Wpływ obniżenia narządów na czynności fizjologiczne miednicy mniejszej.
  • Kompleksowa diagnostyka i terapia uroginekologiczna.
  • PNF
  • Kinesio Taping I, II
  • Czytanie i analiza zdjęć RTG
  • FED – metoda terapii i diagnostyki skolioz

Rejestracja telefoniczna o Centrum Kobiety jest możliwa pod numerami 883 068 741 lub 75 612 16 29 w godzinach od 9 do 18. 

Znajdziecie nas w Bolesławcu, przy ulicy Grunwaldzkiej 7 b (obok Provity).
Zapraszamy na profil facebookowy Centrum Kobiety.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish