sty 24, 2023
783 Wyświetleń
5 0

Ewolucja

Napisany przez

Nie po raz pierwszy spektakle – NASZA RZECZ w wykonaniu Teatru z Jednej Gliny oraz AMOK, brawurowo zagrany przez Teatr Reaktor gościły na scenie Teatru Starego (19.01.). I za każdym razem, nawet widz, który spektakle już poznał, dopatrzy się w nich czegoś zupełnie innego, nowego, zbliży się na wyciągnięcie ręki do coraz głębszego przesłania. Więcej zdjęć TUTAJ.

Młodzi aktorzy nie trzymają się sztywno raz zapisanego tekstu. Formuła teatru daje im taką możliwość. Do głosu dochodzą inne przeżycia, nowe doświadczenia, inspiracje… Zmienia się świat, zmieniają aktorzy. Musi się zmieniać NASZA RZECZ i AMOK. To naturalna ewolucja, którą reżyseruje Aneta Ćwieluch.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish