lut 5, 2023
825 Wyświetleń
6 0

FERIE pełne filmowych emocji

Napisany przez

Zobaczcie repertuar i rezerwujcie sobie czas na dobre kino, bo ferie to czas na nadrobienie filmowych zaległości!

Na ekranie kina Forum filmy przygodowe, obyczajowe i animacje dla młodych widzów.  Zdecydowana większość z nich hity ostatnich tygodni. Podczas ferii zimowych wszyscy widzowie – zarówno dzieci, jak i towarzyszący im dorośli – za bilety na seanse przedpołudniowe, zapłacą 13 złotych. A w repertuarze:

 

KUROZAJĄC I ZAGADKA CHOMIKA CIEMNOŚCI – porywająca, animowana komedia przygodowa o tym, że jeśli czujesz się INNY, to znaczy, że jesteś WYJĄTKOWY!

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. TAJEMNICA SKORPIONA – film inspirowany jest bestsellerową serią książek Martina Widmarka. Najnowsza część, czyli „Tajemnica Skorpiona”, zdobyła nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. A jest to już szósta filmowa część przygód ulubionych, młodych detektywów, Lassego i Mai.

MIA I JA. FILM – zupełnie nowe, animowane przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!

MECZ O WSZYSTKO – opowieść o prawdziwej przyjaźni i nieoczekiwanym zwycięstwie, nie tylko na boisku.

MUMIE – kolorowa i zabawna animacja, która nie tylko rozbawi dzieciaki, ale także wprowadzi je w kulturę starożytnego Egiptu i zainteresuje historią.

ŚWIAT BUSTERA – przygodowy film o międzypokoleniowej przyjaźni i odkrywaniu swoich.

KIERUNEK: KSIĘŻYC! – animowana, czarodziejska opowieść o kosmicznej przygodzie.

 

Szczegóły & bilety dostępne na stronie kina www.kino.boleslawiec.pl W przypadku zainteresowania organizacją seansów dla grup szkolnych lub półkolonijnych, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 75 644 21 46. Istnieje możliwość dostosowania dnia i godziny seansu, a także rezerwacji sali kinowej (kameralnej) na wyłączność dla konkretnej grupy.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura · polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish