mar 15, 2023
852 Wyświetleń
0 0

Szkoła czarodziejów Harry Potter – kolonie i obozy letnie dla wielbicieli magii

Napisany przez
Tradycyjne kolonie letnie nad morzem lub w górach wydają się nieciekawe? Obóz Harry Potter to wyjazd tematyczny pełen zajęć i atrakcji, organizowany dla wszystkich młodych wielbicieli magii. Niepowtarzalny klimat, piękne polskie zamki, w których odbywają się kolonie i towarzystwo rówieśników równie zainteresowanych światem Harrego Pottera zapewnia na długo pozostające w pamięci wakacje.

Kolonie Harry Potter – letnia przygoda w magicznym klimacie

Samo miejsce organizacji kolonii buduje ich nietypową atmosferę. Letnia szkoła magii organizowana jest w jednych z najpiękniejszych polskich zamków takich jak Zamek Książ albo Zamek w Giżycku. Możliwość spędzenia wakacji w zamku to spora atrakcja nawet dla osoby dorosłej, a co dopiero dla dziecka, które przy wejściu przebiera się w szaty odpowiednie dla młodego czarodzieja.

Kolonie Harry Potter, o których więcej przeczytać można na stronie https://quatronum.pl/sc, pełne są tematycznych dodatków. Opiekunowie prowadzący zajęcia, podobnie jak wszyscy uczniowie szkoły magii, noszą stosowne stroje. Dzieci i młodzież przyjeżdżająca na kolonie zostaje przydzielona do jednego z czterech domów, dzięki czemu szkoła Harrego Pottera zachowuje podobieństwo do oryginału znanego z książek i filmów.

Zajęcia w szkole Harrego Pottera

Poza wszystkimi dodatkami tematycznymi, które tworzą magiczną atmosferę kolonii, największą atrakcją wyjazdu są oczywiście zajęcia. Młodzi magicy mogą poznać na nich tajniki takich dziedzin jak między innymi zielarstwo, przepowiadanie przyszłości i wróżbiarstwo albo różdżkarstwo.

Wśród organizowanych zajęć znajdują się zarówno te odnoszące się bezpośrednio do magicznej tematyki, jak i nieco bardziej ogólne. Szkoła czarodziejów ma służyć ogólnemu rozwojowi i budować pozytywne doświadczenia, dlatego w harmonogramie przewiduje się także między innymi zajęcia pobudzające kreatywne myślenie.

Zajęcia to oczywiście nie wszystko – letnia szkoła magii przewiduje czas na zabawę i odpoczynek. W czasie wolnym można brać udział w grach sportowych, quizach wiedzy o Harrym Potterze, czy nawet turniejach wokalnych albo tanecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish