mar 24, 2023
577 Wyświetleń
3 0

Urlop w Zoo. Nowa oferta Zoo Görlitz oferuje relaks i niekończącą się przygodę ze zwierzętami.

Napisany przez

Obudzeni nawoływaniem pawi, przeciągamy się obserwując z okna szalejące mangusty.
Poranną ciszę, zakłóca jedynie śpiew ptaków lub przeżuwanie wielbłądów. Głaskać króliki, czesać kozy, odkrywać przygódy w Stodole Odkrywców. . . tak można rozpocząć urlop i to nawet już dziś w ZOO Görlitz-Zgorzelec.

Apartament „Pandzia dziupla” o powierzchni 69 m² w zabytkowej bocianiej willi, zoo został stworzony w zgodzie z zamiłowaniem do natury oraz dbałością o szczegóły. W skład apartamentu wchodzą: salon z piętrowym łóżkiem, sypialnia, kuchnia i łazienka. Jest on idealnie wyposażony na rodzinne wakacje.

„Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy stworzyć kolejną ofertę dla wszystkich miłośników zoo, którzy nadal są nienasyceni jego pięknem.” – mówi dyrektor zoo dr. Sven Hammer. „Dodatkową atrakcją dla gości apartamentu jest możliwość wybrania się z opiekunem zwierząt na popołudniowe karmienie zwierząt”.

Wszystkie informacje na temat Urlopu w Zoo dostępne są na stronie internetowej www.urlaubimzoo.de /także w wersji polskojęzycznej/. Zoo Görlitz, które otrzymało nagrodę od familienausflug.info-Award jako saksoński cel wycieczek roku 2022, zaprasza do rezerwacji i życzy radosnych chwil oraz nieskończonej przygody w czasie wolnym w zoo.

Foto: www.zoo-goerlitz.de
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish