kwi 13, 2023
406 Wyświetleń
0 0

Rozśpiewany weekend

Napisany przez

W najbliższą sobotę (15.04.), w Teatrze Starym odbędzie się koncert najmłodszej grupy warsztatów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury. Na spotkanie z muzyką zapraszamy wszystkich miłośników dzieciośpiewów. Będzie wesoło i poważnie, na pewno ciekawie. Bo polskie piosenki dla dzieci po prostu są ciekawe i już!
Koncert zatytułowany „Spotkanie z Nocnym Markiem” rozpocznie się o 18.00. Sens tytułu wyjaśni się w trakcie koncertu i zapewniamy, że nie ma on żadnego związku z prowadzącym zajęcia – Markiem Łętowskim.
A jeśli ktoś nie ma czasu w sobotę, może odwiedzić Teatr Stary w niedzielę (16.04.). Także o 18.00, rozpocznie się kolejny koncert, drugiej grupy uczestników naszych zajęć wokalnych.
Tym razem będzie to spotkanie z wokalistami bardziej zaawansowanymi, którzy zaprezentują około dwudziestu piosenek wyprodukowanych przez Wygraj Sukces. Płyty tej wytwórni muzyki dla dzieci i młodzieży są wśród naszych podopiecznych bardzo popularne. Jesteśmy przekonani, że niedzielna lub sobotnia wizyta w Teatrze nie będzie czasem zmarnowanym.
Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny.

Kategorie:
kultura · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish