maj 30, 2023
693 Wyświetleń
4 0

Dzień Dziecka w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec

Napisany przez

W dniu swojego święta dzieci mogą „przeistoczyć się w zwierzęta”

W Dniu Dziecka w Zoo Görlitz obowiązuje hasło „zostań zwierzakiem!”. 1 czerwca od godz. 15:00 do 17:00   maskotka pandy czerwonej będzie witać dzieci przybywające do zoo, no i zabawa ze zwierzętami jest jak zawsze gwarantowana. Na stoisku do malowania twarzy dla dzieci, pędzle wyczarują na ich twarzach pandy, papugi oraz inne zwierzęta. Nieco bardziej skomplikowane będą papugowe rebusy. Dla dzieci, które okażą się tak sprytne i zręczne jak papuga, przewidziano niespodzianki. Mali artyści mogą dać upust swojej artystycznej fantazji, tworząc zwierzęce mandale.

W każdym zakątku Naszego Zoo gry i zabawy przyrodnicze także zapraszają do tego, aby poczuć się jak zwierzę. Wspinaj się jak koziorożec alpejski na ścieżce wspinaczkowej, skacz jak kangur na kangurowym placu zabaw lub stąpaj jak wydra na ścieżce „bosą stopą”. Sporo radości dostarczą obserwacje zwierzęcych dzieci podczas odkrywania otaczającego je świata: młode kozy leśne i owce pomorskie przekomarzające się między sobą, młode kangury wyglądające z zaciekawieniem z torby mamy i pisklęta, które ucieszą się z podania im startej marchewki.

Foto: www.zoo-goerlitz.de
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish