cze 26, 2023
565 Wyświetleń
0 0

Zapraszamy na wakacyjną przygodę w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu!

Napisany przez

W BIBLIOTECE, w wakacyjne poniedziałki w godzinach od 11.00 do 13.00 czekać będą na Was gry i zabawy. Dzieci w wieku 7 – 11 lat będą mogły zmierzyć się w zdrowej rywalizacji, rozwinąć logiczne myślenie i stworzyć z kolegami wspaniałą drużynę – „zGRAną ekipę”.
Przygotujcie się na rozgrywki pełne emocji: gry słowne, pamięciowe, detektywistyczne, książkowe, przygodowe, ruchowe i retro!
Będzie się działo!

Od 24 do 28 lipca w godzinach od 10.00 do 15.00 wielbiciele architektury odbędą „Archi-przygody” z architektką – Natalią Milewską biorąc tym samym udział w projekcie Narodowego Centrum Kultury.

Dodatkowo w ODDZIALE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (II p.) od 3 do 28 lipca zaprezentujemy świat dziecięcych emocji na ilustracjach z serii książek Elsy Punset „Nieustraszeni” autorstwa hiszpańskiej ilustratorki Rocio Bonilii.

W CENTRUM WIEDZY, każdego dnia od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 12.00 dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

czekać będą na różnorodne zajęcia!

W poniedziałki „Mali konstruktorzy” oddadzą wodzę fantazji podczas zajęć z klockami Linden konstruując obiekty architektoniczne i inżynieryjne.

We wtorki w „Wakacyjnym Klubie Majsterkowicza” odbywać się będą zajęcia z zestawami logicznymi w Majsterni.
W środy dla fanów doświadczalnych wyzwań przygotowaliśmy warsztaty pod hasłem „Eksperymentalne lato” podczas których realizować będziemy pokazy naukowe.

W czwartki podczas zajęć kreatywnych „ScrapArt”
z pewnością nie będziecie się nudzić  tworząc fantazyjne rzeźby przestrzenne z materiałów recyklingowych.
Na zakończenie tygodnia, w każdy piątek, podczas zajęć „Wakacje pod gwiazdami” omawiać będziemy zagadnienia związane z kosmosem!

ZAPISY: 75 612 13 88

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish