lip 6, 2023
1082 Wyświetleń
2 0

Wakacyjna akcja w Naszym Zoo Göerlitz – Zgorzelec. Malowanie na kamieniach 10 lipca 2023 od godz. 10:00 do 16:00.

Napisany przez

W pierwszy poniedziałek letnich wakacji w Saksonii, goście odwiedzający Zoo Göerlitz, zarówno milusińscy, jak i nieco starsi, mogą się wykazać kreatywnością. Czeka na nich góra kamieni czeka już, aby przy pomocy pędzla i farby przemienili je w arcydzieła przedstawiające ich ulubione zwierzęta, od pandy czerwonej po ary zielonoskrzydłe. „Z niecierpliwością czekamy na wiele nowych dzieł, które wzbogacą naszą wystawę w alei bukowej”, wyjaśnia pedagog w zoo Franziska Leonhardt.
Farby, kamienie i pędzle już czekają, uprzednie zgłoszenie udziału nie jest wymagane. Po zakończeniu swojej „pracy” każdy artysta otrzyma małą niespodziankę.
Po artystycznej inauguracji wakacji w zoo, kolej na różnorodny program wakacyjny: w każdą środę o 14:00 można odkrywać ochronę gatunków z kufrem WWF, a w każdy piątek od 10:00 do 12:00 i od 13:00 do 15:00 przemieniać się w zwierzęta, malując twarz w szczytnym celu. Ekscytujących opowieści o mieszkańcach zoo dostarczą prezentacje zwierząt od środy do niedzieli o 13:30 i 15:00.

Na każdą z atrakcji obowiązują bilety w regularnych cenach: 6,90 € bilet ulgowy i 9,90 € bilet normalny.

Foto: Malowanie na kamieniach (www.zoo-goerlitz.de)
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish