wrz 20, 2023
466 Wyświetleń
0 0

A w sobotę idziemy na koncert

Napisany przez

Już w najbliższą sobotę (23.09.), w Teatrze Starym wyjątkowe muzyczne wydarzenie, na które serdecznie Państwa zapraszamy! Koncert pt. „Zielono mi”.
Na scenie wystąpią uczestnicy zajęć pracowni wokalnej Marka Lętowskiego, czyli nasi i gościnnie, pracownia wokalna zaprzyjaźnionego MDK w Świdnicy pod kierunkiem Dariusza Jarosa.
Nie będzie to przypadkowe spotkanie, oj nie! Dzieci i młodzież doskonale się znają. W lipcu spędzili tydzień na wspólnych warsztatach w malowniczej miejscowości Swornegacie. Koncert będzie zwieńczeniem ich artystycznych dokonań. W repertuarze polskie i światowe przeboje w przepięknych aranżacjach. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish