paź 20, 2023
386 Wyświetleń
0 0

10 lat minęło, jak jeden dzień

Napisany przez

Pracownia teatralna FormaT MDK, którą prowadzi Aneta Ćwieluch, świętuje okrągłe urodziny. Z okazji jubileuszu, w Teatrze Starym odbył się koncert pt. „Format w Dychę”, przygotowany przez obecnych i dawnych aktorów naszych grup teatralnych. Całość wyreżyserowała dziewczyna o anielskim głosie – Milena Uznańska.
W repertuarze głównie autorskie utwory i kilka coverów. Na scenie, obok Mileny, zaśpiewały: Oliwia Dul, Martyna Rudzik (wokal i skrzypce), Lena Matyjewicz (pianino i wokal); zagrali: Piotr Chwastyk na gitarze oraz Szymon Chlastawa na perkusji. Wokalnymi umiejętnościami popisały się panie z Teatru Formalina: Olimpia Salwerowicz, Joanna Sałek i Magdalena Dąbrowa. W takich rolach jeszcze ich nie oglądaliśmy.
To był niezapomniany, nostalgiczny, wspominkowy wieczór. Czekamy na więcej. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish