paź 26, 2023
829 Wyświetleń
2 0

Świetna passa Mikołaja

Napisany przez

Nie dość, że artystycznie utalentowany, to jeszcze świetny uczeń. To Mikołaj Mankiewicz! W MDK gra w Teatrze ReaktoR. Jednego dnia odebrał z rąk starosty stypendium za wybitne wyniki w nauce, a następnego przyszła wiadomość, że jego monodram został zakwalifikowany do VI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „dRoBNY”, który organizuje Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.
Świetnie się złożyło, bowiem zanim Mikołaj pojedzie na festiwal, już 28 października będzie można go zobaczyć w Teatrze Starym. Monodram pt. „Wiesz, pójdę z tobą”, na podstawie powieści Patrica Suskinda pt. „Historia pana Sommera”. Początek o godz.17.00. Cała scena dla jednego aktora! Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko

Kategorie:
kultura · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish