lis 7, 2023
974 Wyświetleń
4 0

Kobieta w polskim parlamencie. Jak wygląda polityka jej oczami?

Napisany przez

Z Małgorzatą Tracz, posłanką w nowej kadencji sejmu, rozmawiamy o prawach kobiet i społeczności LGBTQ, o trudnościach w związku z powierzonym mandatem oraz kobiecej energii w polskim parlamencie.

Małgorzata Tracz urodziła się i wychowała w Bolesławcu. Do Wrocławia przyjechała studiować i pokochała to miasto. Ukończyła polonistykę i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez kilka lat pracowała w dużej międzynarodowej korporacji, organizowała szkolenia, prowadziła zajęcia na Uniwersytecie.

Od lat działa w organizacjach pozarządowych. Na rzecz ochrony bioróżnorodności i przyrody we wrocławskim Stowarzyszeniu Ekologicznym EKO-UNIA. Dla praw kobiet w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Kongres Kobiet. Brała aktywny udział w działaniach opozycji demokratycznej, sprzeciwiając się łamaniu praworządności.

Kategorie:
Szukając Żyrafy · wideo

Jestem zafascynowana kobietami. Drzemiącą w nich siłą, determinacją, delikatnością i wewnętrznym pięknem. Praca z nimi nieustannie wzbogaca moje życie i dodaje mi twórczej energii. Nazywam się Justyna Orlik i ukończyłam dwuletnie Studium Psychoterapii Zorientowanej Na Proces, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Psychologii Kryzysu. Aktualnie studiuję psychoterapię w nurcie Gestalt i prowadzę grupę wsparcia dla kobiet poszukujących swojej własnej ścieżki po doświadczeniach przemocy i współuzależnienia oraz warsztaty rozwojowe. Doświadczenia w tym obszarze pokazały mi, że każda z nas, bez względu na wiek, status materialny oraz społeczny, czasami doświadcza trudności, z którymi nie jest sobie w stanie poradzić w pojedynkę. Potrzebuje wsparcia, przyjrzenia się własnym zasobom oraz empatycznego kontaktu, który umożliwia ZMIANĘ. Jeśli czujesz, że utknęłaś w miejscu i z jakichś powodów nie możesz ruszyć dalej, nieustannie się krytykujesz lub wciąż coś musisz, to zapraszam Cię do spotkania. Stwórzmy wspólnie bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mogła wyrażać Siebie, a ja będę z uważnością wspierać Cię na nowej drodze. Więcej informacji pod nr: 603 524 470 lub za pośrednictwem Facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish