lis 23, 2023
510 Wyświetleń
0 0

Minister nagrodził ZPiT „BOLESŁAWIEC”!!!

Napisany przez

Zespół Pieśni i Tańca „Bolesławiec”, który w MDK prowadzi choreografka Julia Kwiatkowska, a kapelmistrzem jest Wojciech Piwowarski, został nagrodzony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego! To ministerialne wyróżnienie z Funduszu Promocji Kultury, przyznawane jest za całokształt działalności.
Oprócz ZPiT ” Bolesławiec” nagrody odebrały działające przy BOK – MCC pracownie: tańca HIP-HOP Canon Katarzyny Tomczak-Jakubowskiej, pracownia tańca współczesnego Haliny Bałackiej-Kłak. Tancerzom, muzykom oraz instruktorom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie informujemy i zachęcamy do wstępowania w kolorowe szeregi ZPiT „Bolesławiec”. Nadal trwa nabór dzieci i młodzieży, które chcą tańczyć i śpiewać na ludową nutę. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu – zapraszamy do MDK-u! Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish