gru 21, 2023
878 Wyświetleń
3 0

Psychoterapia Bolesławiec – Provita ma nowego specjalistę

Napisany przez

Zapraszam do Gabinetu Psychoterapii Stanisław Ratajski w NZOZ Provita.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym z osobami powyżej 18. roku życia. Psychoterapia psychodynamiczna jest skuteczną metoda leczenia zaburzeń psychicznych, w której kładzie się nacisk na refleksję nad nieświadomą częścią świata psychicznego pacjenta. To w niej znajdują się m.in konflikty wewnętrzne, wzorce relacje z innymi ludźmi, potrzeby oraz mechanizmy obronne. Skupienie się podczas sesji psychoterapeutycznych na strukturach tkwiących w nieświadomości, pozwala na pozbycie się lub zredukowanie objawów, które pacjenci doświadczają świadomie, takich nieadekwatny lęk, złość, smutek czy trudności w relacjach. 

Regularnie korzystam z superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoje kompetencje poszerzam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – jest to czteroletnie szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Pracuję jako psychoterapeuta w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. Współpracowałem z Fundacją Raduga oraz Poradnią im. św. Jana Pawła II w Legnicy, gdzie prowadziłem grupy wsparcia jak i sesje indywidualne. 

Zapraszam do Provity przy ulicy Grunwaldzkiej 7A we wtorki od 16:30 do 21:00. 

Rejestracja pod numerem telefonu 75 644 71 71 

Więcej informacji TUTAJ.

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish