sty 29, 2024
278 Wyświetleń
0 0

Zapraszamy na premierę

Napisany przez

„Cienie pod parasolami”, to tytuł najnowszego spektaklu przygotowanego przez aktorów pracowni FORMAT MDK, a wyreżyserowanego przez Anetę Ćwieluch.
Przedstawienie otworzy sezon 2023/2024 w Teatrze Starym. Jak zawsze ważne tematy, trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi związane z historią Polski i naszym, Polaków, do niej stosunkiem.
Co się kryje pod parasolami? Tego nie możemy Państwu zdradzić. Trzeba przyjść do Teatru Starego, 10 lutego o godz. 18.00. Wstęp wolny. Wystąpi Teatr Re/Aktor.
Do premierowych spektakli szykuje się również Teatr Formalina oraz Pola Pełka z monodramem. Kiedy i o której godzinie przedstawienia się odbędą, poinformujemy Państwa wkrótce.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish