lut 23, 2024
667 Wyświetleń
7 0

Zamek Kulturalnie – Koncert „Z Kobietą na Ty” – 9.03.2024

Napisany przez

Zamek Kliczków oraz Fundacja Pro Culturae Bono serdecznie zaprasza na Koncert z cyklu Zamek Kulturalnie pod tytułem „Z Kobietą na Ty”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 marca o godzinie 18:00 w Sali Teatralnej Zamku Kliczków.

Wystąpią:

Ida Tamara Zagórska – sopran, lektor języka włoskiego, logopeda. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Legnicy, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu – wydział wokalno-aktorski, a także Instytutu Filologii Polskiej kierunek logopedia ogólna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego – wydział Nauk Historycznych – Wiedza o Sztuce. Brała udział w licznych kursach mistrzowskich w Polsce i za granicą. Prowadzi ożywioną działalność koncertową, jest jurorką festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Uczestniczyła i otrzymała nagrody na wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, w ostatnim czasie znalazła się w gronie laureatów Międzynarodowego Konkursu im. Izabelli Juriewej w Tallinie – Estonia (2019). Ida Tamara Zagórska jest dyrektorem artystycznym Festiwalowych Warsztatów Wokalnych „Szprotawskie Divertimenti”. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów Śpiewu, Związku Artystów Scen Polskich. W 2023 roku została odznaczona medalem w uznaniu wybitnych zasług dla Gminy Szprotawy.

Natalia Czekanowska – Pianistka, akomponiatorka, nauczycielka. W latach 1995-1999 studiowała w Kirovohrad Musical College fortepian. 1999-2009 Absolwentka Akademii Muzycznej w Odesie. Ma na swoim koncie konkursy i koncerty w Polsce, Włoszech, Francji, Słowacji, Sycylii i Austrii. Bierze udział w koncertach i festiwalach jako akompaniatorka i członek zespołu. Nauczyciel klasy fortepianu w Szkole Muzycznej w Trzebnicy, akompaniator solistów wokalistów i instrumentalistów. Została oznaczona Odznaką Honorową Polskiego Związku Chórów i Orkiestr za zasługi w pracy społecznej Związku.

Denys Czekanowski – fortepian, koncertmistrz, aranżer, improwizator, realizator dźwięku. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat, jako uczeń szkoły muzycznej w klasie fortepianu. W wieku 10 lat miłość do sceny zaprowadziła go do kręgu Instrumentów Elektro – Muzycznych, gdzie grał na syntezatorze. W latach 1999-2004 studiował na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie Kultury i Sztuki na wydziale Estradowo-Jazzowym w klasie fortepianu. Brał udział w kręceniu klipów, pracował jako realizator dżwięku w szkołach artystycznych i muzycznych. W latach 2004-2007 pracował w Państwowej Orkiestrze Estradowo-Symfonicznej Ukrainy (fortepian), a w latach 2000 – 2019 intensywnie koncertował. Członek zespołu „Muzyczny dżem” (cajon, gitara basowa, fortepian), Członek orkiestry „Святограй” (gitara basowa, perkusja). Jako pianista bierze udział w wielu koncertach i festiwalach międzynarodowych. Gra na wielu instrumentach w tym perkusyjnych, dętych, etnicznych.

Tego wieczoru będzie okazja delektować się wspaniałą muzyką w wykonaniu znakomitych instrumentalistów oraz wybitnej śpiewaczki. W programie znajdą się przepiękne utwory z repertuaru muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Będą to m.in. „Serenada” F. Schuberta, nasycone emocjami tango Carlosa Gardela, znane z filmu „Zapach kobiety” oraz porywające piosenki filmowe, takie jak „Arrivederci Roma” czy „Miłość ci wszystko wybaczy”. Nie zabraknie również gorących melodii A. Piazzoli i I. Kalmana. To będzie wieczór pełen niesamowitych dźwięków i wyjątkowych emocji, który zapewni niezapomniane przeżycia wszystkim obecnym gościom.

Kliknij, aby poznać więcej informacji: https://kliczkow.com.pl/zamek-kulturalnie-koncert-z-kobieta-na-ty-9-03-2024/

Kategorie:
kultura
https://kliczkow.com.pl/

Zamek Kliczków to centrum konferencyjno-wypoczynkowe, w którym historia połączyła się z nowoczesnością, tradycja ze współczesnością, a gościnność i troska o Gości stała się wizytówką tego miejsca. Znakomicie skomunikowany, leżący u zbiegu dwóch autostrad A4 i A18, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Zamkowy basen w dawnej hali maneżowej, sauny oraz klimatyczne Thalgo SPA zapewnią wytchnienie i relaks, a dzieci znajdą frajdę w sali zabaw czy na parkowym placu zabaw. W Zamku znajdziecie Państwo 219 miejsc noclegowych w stylowych apartamentach zamkowych, romantycznych komnatach, wygodnych apartamentach hotelowych czy rodzinnych pokojach studio. Dysponujemy siedmioma salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem multimedialnym/audiowizualnym, które stanowi doskonałe zaplecze dla organizatorów jak i uczestników spotkań. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i konferencji, liczących kilkuset uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby również organizacja uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin, komunii, urodzin i różnego rodzaju jubileuszy, sprostała najbardziej wymagającym gustomi oczekiwaniom naszych Gości. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kuchni zamkowej, która dzięki połączeniu tradycji kulinarnych z doświadczeniem i wiedzą naszych kucharzy/naszego Szefa Kuchni idealnie uzupełnia całość organizowanej uroczystości. Zamek Kliczków znajduje się w samym sercu Borów Dolnośląskich. Zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i szukający wyciszenia i pełnego relaksu znajdą tutaj swoje miejsce. Profesjonalny i sympatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby to właśnie tutaj mogli Państwo wypocząć i zregenerować siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish