lut 29, 2024
208 Wyświetleń
8 0

Wybieramy niebanalne prezenty na Dzień Taty!

Napisany przez
Jest jeden dzień w roku, na który czekają wszyscy ojcowie – to 23 czerwca, czyli Dzień Taty. Choć to dzień, który powinien być radosny i pełen wdzięczności, bardzo wiele osób staje przed corocznym dylematem: co kupić tacie, żeby sprawić mu radość? Czy znowu postawić na tradycyjnego kwiatka? Podpowiadamy, jakie prezenty ucieszą tatusiów i sprawią im miłą niespodziankę!

Książka zawsze na czasie

Książka to zawsze uniwersalny prezent, zwłaszcza gdy wiesz, że Twój tata jest molem książkowym. Odpowiednio dopasowana lektura poprawi mu nastrój i zapewni chwilę relaksu. Jeśli tata jest fanem reportażu, zwróć szczególną uwagę na pozycję „Wojna rosyjsko-ukraińska. Pierwsza faza” Macieja Szopy. Woli kryminały? Jest szansa, że zaciekawi go „Operacja mir” Remigiusza Mroza.

Coś dla kreatywnych tatusiów

Jeżeli Twój tata przejawia zdolności manualne, sporą frajdę może mu sprawić malowanie po numerach. To niezwykle kreatywna zabawa, która wymaga skupienia i precyzji. Polega ona na malowaniu ponumerowanych konturów obrazu odpowiadającym im kolorem farby. To również świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu! Obraz stworzony wraz z pociechą na pewno znajdzie zaszczytne miejsce w mieszkaniu Twojego taty i będzie sprawiał mu uśmiech każdego dnia.

Od malucha z miłością

Masz w domu maluszka, który samodzielnie nie kupi prezentu, ale zależy Ci żeby sprawić partnerowi radość w jego święto? Upominkiem, który od zawsze cieszył ojców małych dzieci, są laurki! W księgarniach znajdziesz wiele książeczek, które pomogą dziecku stworzyć ładną kartkę, np. „Rysuję prezenty dla mamy i taty. Laurki, kartki, naklejki”. Zawiera ona nie tylko gotowe szablony do pokolorowania, ale również inspiracje do samodzielnych rysunków.

A może niech sam wybierze…?

Należysz do zapominalskich i przemyślany prezent z okazji Dnia Taty nie wchodzi w grę? Postaw na bon podarunkowy! Ten niepozorny upominek zawsze zdaje egzamin. Dzięki niemu Twój tata będzie mógł sam wybrać, co sobie kupić i nie będziesz się martwić, czy aby na pewno trafiłeś w jego gust. Nie masz już czasu na bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniego? Nie martw się, coraz więcej sklepów, w tym księgarń internetowych, ma w ofercie e-bony, które są dostępne już ok. 10 min od zakupu! Możesz w ten sposób zrobić Tacie niespodziankę, przesyłając mu bon bezpośrednio na e-maila.

Wybór prezentów na Dzień Ojca jest spory. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego co kupisz, najcenniejszym prezentem dla taty jest czas, który z nim spędzasz. Jeśli tylko masz możliwość, postaraj się w tym dniu odwiedzić go na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish