mar 25, 2024
413 Wyświetleń
6 0

Delikatny świat Dżambli

Napisany przez

Kolejny hipnotyzujący spektakl w wykonaniu GRUPY MEDUZA z pracowni Teatralnej FormaT/MDK za nami! Młodzież ponownie zajęła się tematem trudnym i bardzo ważnym.
Spektakl pt. „O żeglarzach DŻAMBLACH, czyli wyprawa na wyspy odległe” opowiada o życiu dzieci w spektrum autyzmu, z zespołem Downa, zmagających się z depresją… Te bardzo wrażliwe osoby, często są odrzucane przez społeczeństwo. Są INNE, są tytułowymi Dżamblami szukającymi swojego świata, szukającymi akceptacji i zrozumienia.
Spektakl wyreżyserowała Aneta Ćwieluch. Przedstawienie zakończyły długie owacje na stojąco. Brawurowa gra aktorska, odważne kreacje i jednogłośne opowiedzenie się po stronie TYCH INNYCH. Wielkie brawa! Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko/MDK

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish