mar 25, 2024
203 Wyświetleń
8 0

Wiedźma jest OK!

Napisany przez

Spektakl pt. „Nie ma tego złego”, to pełna humoru opowieść o wrednych postaciach, które znudzone czynieniem zła, opuszczają bajki. I co się dzieje? Bajki stają się nudne! DOBRO nie ma jak zwyciężyć ZŁA, a to się dzieciom nie podoba.
Grupa plastyczno-teatralna KREATORKI II wykreowała czarowny świat baśni. Czternaście dziewczynek, przygotowanych przez Renatę Dorosz, wcielało się również w wilcze, smocze… postaci.
Wyszło cudownie. Publiczność była zachwycona. KREATORKI dostały owacje na stojąco. Spektakl odbył się 22 marca, na scenie Teatru Starego. Pani reżyser zdradziła tajemnicę, że kolejne, premierowe przedstawienie jej podopiecznych odbędzie się jeszcze przed wakacjami. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko/MDK

Tagi artykułu:
Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish