maj 9, 2024
337 Wyświetleń
1 0

Życie w sąsiedztwie wilków

Napisany przez

Chyba nie ma w Polsce nikogo, kto nie znałby bajki o Czerwonym Kapturku. Od dziecka jesteśmy uczeni, że wilki są złe i lubią zjadać małe dziewczynki oraz ich babcie. A jakie są naprawdę? Jak żyć w ich sąsiedztwie? Czy należy się ich bać? O tym będziemy rozmawiać podczas spotkania współorganizowanego ze Stowarzyszeniem „Z Szarym Za Płotem”.


Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu w środę, 22 maja 2024 r. o godzinie 17.00.


Zapraszamy.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish