maj 30, 2024
274 Wyświetleń
0 0

30 maja 2024 w Boże Ciało Zoo Goerlitz czynne jest od 9:00 do 18:00.

Napisany przez

Długi majowy weekend w Zoo Goerlitz  

Pocałunek od wielbłąda? W Zoo Görlitz Wszystko jest możliwe! Tutaj spotkasz zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata. Stodoła Odkrywców, Osłolandia, Terrarium dla świń, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust, wybieg lisów stepowych w Wiosce Tybetańskiej, a dla podniebienia pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo” z ekologicznymi potrawami oraz wiele innych atrakcji czeka na Was w Zoo Goerlitz 365 dni w roku, także w Boże Ciało!

Zoo Goerlitz położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice informacyjne przy wybiegach, gry i zabawy edukacyjne oraz pozostałe informacje dostępne są w języku polskim, niemieckim, i angielskim. Obsługa w kasie oraz w barze także może obsłużyć Was w j.polskim!

Zatem, do ZOObaczenia!

Foto: C.Hammer Zoo Goerlitz
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish