maj 31, 2024
283 Wyświetleń
0 0

Dzień Dziecka w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec. W dniu swojego święta dzieci mogą poczuć się jak zwierzęta.

Napisany przez

Z okazji dnia dziecka 1 czerwca 2024 r. od godz. 10:30 do 14:30 Zoo Görlitz zaprasza na wizytę u naszych braci mniejszych. Z okazji święta naszych milusińskich gości przewidziane jest malowanie twarzy, które przeistoczy dzieci w czerwone pandy, pszczoły i inne zwierzaki. Korzystając z licznych gier i zabaw przyrodniczych małe i większe dzieci sprawdzą swój spryt oraz dowiedzą się ciekawostek ze świata zwierząt w interaktywny sposób.

Gry i zabawy przyrodnicze rozmieszczone na terenie zoo zachęcają milusińskich gości, aby poczuli się jak zwierzę. Wspinaj się na ścieżce wspinaczkowej jak koziorożec alpejski, skacz do góry jak kangury na skocznym placu zabaw lub stąpaj jak wydra na ścieżce bosych stóp.

Liczne potomstwo zwierzęcych mieszkańców zoo jest gwarancją wielkiej radości i dodatkowej zabawy podczas wycieczki w zoo: młode kozy turyńskie oraz owce pomorskie kicają na terenie zagrody wiejskiej, a młoda wielbłądzica „Karuna” zachwyca gości odwiedzających wioskę tybetańską.

„Życzymy naszym milusińskim, aby ten dzień był dla nich niezapomnianym przeżyciem i zapraszamy wszystkie dzieci, te małe i te większe, na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Zoo Görlitz!” – wyjaśnia rzeczniczka zoo Katja Halla.

Foto: bliskie spotkania z wielbłądami, K. Janisz

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish