cze 8, 2024
146 Wyświetleń
0 0

Włącz Wakacje – Pokaz Szalonego Naukowca

Napisany przez

Nadchodzą wakacje – ten wymarzony, wyśniony czas wszystkich dzieci. Słońce, wiatr we włosach i wspaniała zabawa… My też się cieszymy na te dni i chcemy razem z Wami dobrze zacząć beztroskie lato. Zapraszamy na wspólne włączenie wakacji z naszym Centrum Wiedzy. Co powiecie na wybuchowe eksperymenty z ciekłym azotem? Prosto z Podziemi Time Gates przyjedzie do nas Szalony Naukowiec, który pokaże nam działanie jednej z najzimniejszych substancji na świecie. Upalne lato sprzyja takim chłodnym eksperymentom, a wolny dzień to świetna okazja do wizyty w Centrum Wiedzy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00.
Zapraszamy!

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish