cze 12, 2024
355 Wyświetleń
0 1

Wesele wyjazdowe – co warto zabrać?

Napisany przez
Otrzymałaś zaproszenie na ślub i przyjęcie weselne bliskiej Ci osoby, ale uroczystość odbywa się na drugim końcu kraju lub świata? Taka okazja wymaga odpowiedniego przygotowania nie tylko stroju formalnego, ale także bagażu. Czasami w ferworze pakowania zdarza się zapomnieć ulubionej szminki, butów na zmianę czy nawet dokumentów. Podpowiadamy, co zabrać ze sobą na wyjazdowe wesele i mieć spokojną głowę!

Przygotuj swój niezbędnik

Wesele wyjazdowe zazwyczaj oznacza, że musisz przygotować się na co najmniej dwudniową nieobecność. Warto więc odpowiednio wcześniej odkładać potrzebne rzeczy w jedno miejsce, by łatwiej je było zapakować i o niczym nie zapomnieć. Wiele zależy od tego, czy przyjęcie jest jedno- czy dwudniowe. Swoją stylizację powieś na wieszaku, obok postaw buty, a dodatki i biżuterię zapakuj w woreczki ochronne lub podróżną szkatułkę. Wiele ciekawych propozycji eleganckich sukienek znajdziesz w sklepie https://born2be.pl/sukienki-na-wesele. Warto również przygotować buty na zmianę, które sprawdzą się także na poprawinach lub śniadaniu. Jeżeli przyjęcie jest dwudniowe, pamiętaj również o odpowiedniej stylizacji na drugą część uroczystości. Dopasuj ją do klimatu poprawin. Na luźne przyjęcie w ogrodzie nad basenem czy przy grillu sprawdzą się eleganckie spodnie  lub spódnica i bluzka (https://born2be.pl/bluzki-damskie). Na śniadanie w towarzystwie pary młodej możesz ubrać lekką, mniej formalną sukienkę.

Zapakuj kosmetyczkę

W wieczór przed wyjazdem zapakuj kosmetyczkę. Nie zapomnij włożyć do niej kosmetyków do makijażu, odpowiednich produktów do pielęgnacji, a także akcesoriów w postaci pędzli czy gąbeczek. Przydadzą się również waciki kosmetyczne i patyczki do drobnych poprawek. Warto także zadbać o odpowiednie oczyszczenie skóry po imprezie – zabierz płyn lub chusteczki do demakijażu, a także odżywczy krem. Rano dopakuj szczoteczkę do zębów i pastę. Zabierz również akcesoria do włosów i lakier, który pomoże utrwalić fryzurę. Do kosmetyczki możesz włożyć niezbędne leki. Do apteczki włóż także plastry, chusteczki higieniczne i nawilżane. Nie zapomnij zabrać ulubionego zapachu!

Zadbaj o wygodę w podróży

Jeżeli czeka Cię kilkugodzinna podróż, pamiętaj, by zabrać ze sobą coś luźniejszego. W trakcie jazdy doskonale sprawdzą się wygodny top (https://born2be.pl/topy-damskie), legginsy czy spodnie dresowe. Dzięki temu będziesz czuła się komfortowo zarówno w samochodzie, jak i pociągu. Nie zapomnij również o bluzie lub swetrze, które założysz, kiedy zrobi się chłodniej lub pogoda nie będzie dopisywać. Pamiętaj też o wygodnych butach. Do plecaka czy torebki włóż również całą elektronikę, którą musisz zabrać. Dzięki temu wszystkie potrzebne rzeczy będziesz mieć pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish