wrz 20, 2011
1100 Wyświetleń
0 0

Bajki i slajdy

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury, księgarnia Papirus oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bolesławcu zapraszają najmłodszych oraz ich rodziców do wzięcia udziału w „Bajkoczytaniu”. Impreza już 25 września 2011 o godz. 16:00 w auli Młodzieżowego Domu Kultury.

Tym razem najmłodsi będą mogli zobaczyć bajki ze SLAJDOLOTU – urządzenia odchodzącego już do historii, będą też lepić postacie z bajek w plastelinie i wysłuchają tradycyjnego czytania bajkowych historii.

„Bajkoczytaniu” przyświeca idea, że głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija język, pamięć, wyobraźnię, buduje i umacnia więź pomiędzy nim a jego rodzicem. Zapewnia też dziecku emocjonalny rozwój, pomaga w wychowaniu, ułatwia naukę w szkole, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie.

Bajkoczytanie odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy

  "Nie myśl, że głaskałeś kota - to on głaskał się twoją ręką. " -Księga kota Urodzony w Głogowie, tam spędził pierwsze 17 lat życia,po przeprowadzce do Bolesławca z nim się związuje. Współpracował z Telewizją Łużyce, dziennikiem Polska Gazeta Wrocławska oraz Gazetą Wojewódzką.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish