Wrz 29, 2011
1727 Wyświetleń
0 0

Pasta do zębów z Bolesławca

Napisany przez

Przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka w Bolesławcu rozpoczęto w tym roku produkcję pasty do zębów.
To lecznicza pasta o wyjątkowych właściwościach oparta na nanocząsteczkach hydroksyapatytu, czyli łatwo przyswajalnego wapnia, materiału stosowanego przy pobudzaniu regeneracji kości w ubytkach kostnych. Niezastąpionego w przypadku głębokich kieszeni kostnych, pionowych i poziomych zanikach kości przy zębach paradontycznych.

Jest to co prawda film promocyjny ale pokazujemy go jako ciekawostkę. Nie wszyscy wiedzą o tym, że takie produkty powstają w Bolesławcu i że nie tylko samorządy potrafią wykorzystywać fundusze unijne.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Pasta do zębów z Bolesławca

 • pamiętam : )))

  niektórym kamień a niektórym nanowoda badana obecnie przez naukowców w Białymstoku jako środek wspomagający walkę z nowotworami jelita

  Bernard 30/09/2011 17:07 Odpowiedz
 • Panie Bernardzie, niektóry to i kamyk z Jeleniej Góry przywieziony pomoże… to znaczy z Jasnej Góry – oczywiście!

  liber78 30/09/2011 16:25 Odpowiedz
 • liber78,
  “woda o zmienionych właściwościach” nie brzmi jak z telezakupów mango jeśli pogadasz z ludźmi, którym pomogła czy którzy używają kosmetyków opartych na niej.

  looknij:

  Bernard 30/09/2011 14:07 Odpowiedz
 • Czyli jest tak ; pracownicy z komercyjnych firm płacą podatki potem wpłacamy je do UE ,a szlachetna unia wspiera pracodawcę tejże fabryki . To jest dopiero hipokryzja socjalizmu . Walczą z biedą !? buuhahaha

  Daniel 30/09/2011 13:25 Odpowiedz
 • Pogratulować przedsiębiorczości i umiejętności odnalezienia się w debilnych realiach, gdzie, żeby nie stracić dystansu do konkurencji trzeba tak jak i konkurencja korzystać z funduszy europejskich…
  Niestety stwierdzenie o „wodzie o zmienionych właściwościach” brzmi jak jakaś bzdura z telezakupów mango… albo homeopatia czystej formy.

  liber78 30/09/2011 09:31 Odpowiedz
 • Nantes imponuje! Tak 3mać!

  Bruner 29/09/2011 22:12 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kichanie

Jaś siedział przy stole, jak każdego dnia około piętnastej trzydzieści. Mama ugotowała rosół, zresztą nie […]

Zamknij