sty 7, 2014
1918 Wyświetleń
0 0

Dwaj mieszkańcy Ruszowa na wolności, ale z zarzutami

Napisany przez

Dwóch mieszkańców Ruszowa prokuratura oskarża o paserstwo i kradzież. Zatrzymano ich dzięki mieszkańcom Ołoboku i Parowej, którzy sami zorganizowali straż obywatelską wskutek plagi kradzieży w tamtejszych okolicach. – Bardzo cenimy sobie aktywność mieszkańców i pomoc z ich strony – mówi podkomisarz Adriana Szajwaj. – Dzięki nim udało się schwytać tych podejrzanych, mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Młodszy z zatrzymanych, podejrzany o paserstwo, ma 27 lat. To jego schwytali mieszkańcy. 29 – latka, któremu prokuratura zarzuca trzy kradzieże z włamaniem, złapała już policja, ale udało się to dzięki pomocy poszkodowanych. Trzy włamania miały miejsce w Zebrzydowej, Parowej i Ołoboku, gdzie okradziono salę weselną (straty oceniono na ponad 20 000 zł). Policjantom udało się odzyskać większość sprzętu z Ołoboku oraz motorower simson skradziony w Parowej.

Prokuratura nie wnioskowała o areszt dla zatrzymanych. Obaj przed zatrzymaniem byli już znani policji.

Więcej na  temat plagi kradzieży w tych stronach i powstałej w Ołoboku i Parowej straży obywatelskiej znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish